Strona główna / Współpraca
Wróć
Oferta firmy
Linie produktów Jean D'arcel należą do jednych z najbardziej rozbudowanych na rynku kosmetycznym. Różnorodność preparatów pozwala każdemu znaleźć coś odpowiedniego oraz dobrać takie preparaty , które pozwolą szybko i bezpiecznie zadowolić klientów salonu. Wszystkich zainteresowanych poznaniem marki Jean D'arcel zapraszamy do kontaktu z nami. Zaprosimy na szkolenie, odwiedzimy salon albo wyślemy materiały pocztą - wystarczy dać nam znać :)

    
Szkolenia
W co drugi poniedziałek w centrum szkoleniowym w Warszawie, prowadzimy szkolenia dla kosmetyczek, kosmetologów, managerów ośrodków Spa. Zapraszamy serdecznie do skorzystania ze szkolenia, które w łatwy i przyjemny sposób przybliży świat kosmetyków Jean D'arcel oraz w optymalnych warunkach centrum szkoleniowego pozwoli spróbować, dotknąć i zauważyć efekty po zabiegach.
Jeżeli  z jakichś przyczyn uczestnicy nie mogą skorzystać ze szkolenia w Warszawie, ustalany zostaje inny dogodny termin i przeprowadzamy szkolenie u Państwa w salonie.
Zadzwoń do nas i dowiedz się o aktualny harmonogram i program szkoleń.
    
Wsparcie marketingowe
Gabinety, które decydują się na współpracę mogą liczyć na wsparcie marketingowe i opiekę szkoleniową.
W zależności od potrzeb klienta dysponujemy narzędziami promocji marki - plakatach, reklamach, banerach, wsparciu sprzedaży - próbki, mini produkty, promocje, zestawy a kończąc na akcesoriach użytkowych typu fartuchy, ręczniki itp....

Akcje promocyjne

Razem z naszymi klientami prowadzimy kampanie reklamowe, dynamizujące bądź rocznicowe.
Zapraszamy do korzystania z oferty na akcje promocyjne. Zadzwoń do Nas!!!